E-ticaret Web Sitesi

WooCommerce, Adobe Commerce, Shopify ve Özel Altyapılar

Modern ve trendlere uygun altyapı sistemlerini kullanarak e-ticaret web siteleri oluşturuyoruz ve size her şeyle 7/24 ilgilenen bir platform sağlıyoruz. Ürün yönetiminden ödeme işlemlerine kadar, e-ticaret web sitenizin sorunsuz bir kullanıcı deneyimi ve yönetimi kolay bir arkaplan sunmasını sağlıyoruz.

Bir e-ticaret sitesi, internetteki dijital vitrininizdir. Alıcı ile satıcı arasındaki alışverişi kolaylaştırır. Ürünlerinizi sergilediğiniz, online müşterilerinizin seçimlerini yaptığı sanal alandır. Web siteniz, çevrimiçi iş kanalınızın ürün rafları, satış personeli ve kasa görevi görür.

Proje planı ve strateji

E-ticaret web sitenizin tasarımına ve geliştirilmesine geçmeden önce, onu hayata geçirmeye nasıl yardımcı olacağımızı bir brief ve vizyon toplantısı ile tartışıyoruz. Bu toplantı oldukça mühim.

İş paydaşlarıyla yapılan ilk çalıştaylar, sorunsuz ve ilgi çekici bir kullanıcı yolculuğu sunan bir düzen ile markanızı yansıtan ekip tasarımı için en iyi stratejiyi belirlememize yardımcı olur.

Altyapı seçimi ve tasarım

Müşterilerinize satın almaları için zahmetsiz bir deneyim sunmanıza yardımcı olmak için web sitenizi oluşturacağınız en iyi e-ticaret platformunu seçmenize yardımcı olacağız.

WooCommerce, Adobe Commerce, Shopify ve çok daha fazlasını içeren bir plan arasından seçim yapın; hepsinde deneyime sahibiz. Platform ne olursa olsun, ilgi çekici tasarımı güçlü bir kullanıcı deneyimi anlayışıyla birleştirerek e-ticaret web sitenizin müşterilere keyifli bir alışveriş deneyimi sunmasını sağlıyoruz.

Kolay ürün ve envanter yönetimi

Projelerimiz, kolay göz atmanızı sağlamak için e-ticaret web sitenizin navigasyonunda esnek bir ürün kataloğu içerir. Ürün özetleri, miktarlar ve toplamlar ve bir siparişi değiştirme yeteneği gibi otomatik özellikler de alışveriş sepeti özelliğinize entegre edilmiştir.

Bunun yanı sıra, ürün mevcudiyetini yansıtan ve kullanıcıların ürün tekrar stoğa girdiğinde bildirim almayı seçmelerine izin veren bir stok yönetim aracı entegre ediyoruz.

Ödeme alma ve ödeme yöntemleri

E-ticaret web sitenizi hangi ödeme yönetimi sistemiyle entegre edeceğiniz konusunda tavsiyeler sunuyoruz. Sunduğumuz e-ticaret platformlarında olduğu gibi Paytr, İyzico, Stripe, Paypal ve daha birçok ödeme sistemi ile çalıştık.

Müşterilerinize, siteden verecekleri siparişlerde SSL sertifikası ve gerektiğinde online kredi kartı ödemeleri için PCI-DSS uyumluluğu ile güvenli bir web sitesinde verildiği konusunda gönül rahatlığı sağlayın.