in

Uygulama oluşturmayı sağlayan Easyapp, kitle fonlaması ile 19,6 milyon TL’lik yatırım topladı!

Easyapp Yatırım
Easyapp Yatırım

Easyapp, kitle fonlama platformu Fonangels aracılığıyla gerçekleştirdiği kampanya ile birlikte 475 milyon TL değerleme üzerinden 19,6 milyon TL yatırım alma başarısını elde etti.

Taptoweb’in mobil uygulaması olan Easyapp, Fonangels platformu üzerinden gerçekleştirdiği kitle fonlama kampanyasını başarıyla tamamladı.

Easyapp’in kampanya sayfasında yer alan bilgilere göre, Nisan ayında başlayan kitle fonlama kampanyası 22 Haziran tarihinde sona erdi. Bu kampanya kapsamında Easyapp, “475 milyon TL değerleme” üzerinden “19,6 milyon TL” yatırım almış oldu.

Easyapp’in kitle fonlama kampanyasına 713 yatırımcı katıldı, bunlardan 100’ü nitelikli yatırımcıydı. Albaraka Portföy Yönetimi A.Ş. ve Fonangels GSYF gibi kuruluşlar da kampanyaya katılanlar arasındaydı.

Easyapp Tasarım
Easyapp Tasarım

Easyapp Nedir?

Easyapp, işletmelere ve bireylere farklı kategorilerde kendi uygulamalarını kolayca oluşturabilme, önizleme yapabilme, uygulama mağazalarında ve web dünyasında yayınlayabilme imkanı sunmayı hedefliyor. Bu çözüm, mobil cihazlarda kodlama veya teknik bilgi gerektirmeksizin kullanılabiliyor.

Easyapp Ne Sağlıyor?

Ayrıca, Easyapp işletmelerin kullanıcı eğilimlerini analiz etmelerine olanak sağlıyor. Bu yönüyle, kodlama bilmeden mobil uygulama geliştirme imkanı sunan Easyapp, işletmelerin dijital dönüşüm süreçlerine katkıda bulunmayı planlıyor. Easyapp’in kullanıldıkça öde sistemiyle gelir elde ettiğini de belirtmek gerekir.

Easyapp Ekip
Easyapp Ekip

Taptoweb‘in Kurucusu ve CEO’su Enes Zahid Urhan, Easyapp’in teknik veya yazılım bilgisi gerektirmeden mobil uygulama oluşturma imkanı sunarak işletmeler ve bireylerin dijital dönüşümünü kolaylaştırmayı hedeflediğini açıkladı. Elde ettikleri yatırım kaynaklarını ise inovasyon ve büyüme stratejilerine odaklanmak için kullanacaklarını belirtti.

Easyappin Hedef Pazarı Neresi?

Urhan, uygulama oluşturma deneyimini daha da kolaylaştırarak başta Türkiye, Avrupa ve ABD pazarları olmak üzere müşteri kitlelerini genişleteceklerini ve kısa sürede pazarda güçlü bir hakimiyet sağlayacaklarını ifade etti. Bu strateji doğrultusunda, Easyapp’in kullanıcıların uygulama oluşturma sürecini daha da basitleştireceği ve pazarda önemli bir oyuncu haline geleceği vurgulandı.

Siz de girişiminizin yayımlanmasını istiyorsanız bizlere bilgi@dijitalihracat.com adresinden ya da bu form arayıcılığıyla bilgilerinizi gönderebilirsiniz!

Ne düşünüyorsunuz?

Perakendenin Geleceği: Küresel Trendlerle 5 Yıllık Tahmini

OBSS Ventures, Teknoloji Yatırımını 10 Milyon Dolarla Artırıyor

OBSS Ventures Teknoloji Yatırımını 10 Milyon Dolarla Artırıyor