Biz kimiz?

Dijital ihracat, 2019 yılında Sezai Yıldırım tarafından kurulan e-ticaret, dijital pazarlama ve ihracat süreçlerinde markalara hizmetler veren bir şirkettir.

Dijital işler ve deneyimler oluşturuyoruz

Markalar, kobiler ve üreticiler için oluşturduğumuz hizmet programlarımız ile uçtan uca hizmetler sağlıyoruz. 2019 yılından bu yana 150'den fazla projenin içinde yer aldık. Hem şirket yapımız hem komünitelerimiz ile ihracatın, e-ticaretin ve uluslararası ticaret yapmak isteyen markaların yanında olduk.

Dijital İhracat Nedir?

Dijital ihracat, temelde markaların uluslararası olarak markalaşma, bilinirlik ve ürünlerini sınırları ortadan kaldırarak dünyanın öbür ucundaki insanlara ulaştırmasına yardımcı olmak için kurulmuştur.

Kurulduğu günden bu yana temelde e-ticaret, performans pazarlama, amazon danışmanlığı ( e-ihracat danışmanlığı olarak da anılabilir ) gibi alanlarda hizmetler vermektedir.

Üreticilerin ve kobilerin küçük ölçeklerle mücadelede var olması için büyük projeler şekillendirmesini sağlayacak ekip hizmetlerini onlar için sunduk.

Kalkınma ajansları ile dirsek temasında bulunarak bölgesel girişimciler, iştirakler ve kooperatiflere yönelik projeler geliştirdik.

Geldiğimiz noktada Dijital ihracat ilk ismi olan dijital ihracat platformunu artık kullanmamaktadır. Dijital ihracat platformu communitylerimizin ana çatısı olarak sosyal mecralarda devam etmektedir.

Dijital İhracat Platformu Partnership

Markalarınızın büyüme potansiyelini açığa çıkarın