in

İnsan kaynakları yazılımı sunan idenfit, Datassist’ten 6 milyon dolar değerleme üzerinden yatırım aldığını açıkladı!

idenfit
idenfit

Türkiye’nin önde gelen bordro hizmeti sağlayıcılarından Datassist, bulut tabanlı insan kaynakları yazılımı sunan idenfit’e stratejik bir yatırım yaparak iş birliği başlattı. Datassist, idenfit’e “6 milyon dolar değerleme üzerinden” yatırım yaptı.

Bu stratejik iş birliği, iki şirketin insan kaynakları departmanlarının süreçlerini daha entegre hale getirerek işlerin hızlanmasını ve risklerin azalmasını hedefliyor. Ayrıca mobil erişimle bordro yönetiminin daha kolay hale geleceği belirtiliyor. İki şirket ayrıca uçtan uca dijital İK çözümleri için bir iş birliği kurdu.

idenfit nedir?

İdenfit, Datassist ile iş birliği yaparak bordro süreçlerinin tüm aşamalarını tek bir sistem altında toplamayı amaçlıyor. Bu, puantaj hazırlama, hesaplama, bildirgelerin hazırlanması ve bordro kapanışı gibi işlemleri daha verimli hale getirecek.

Bu iş birliği, idenfit’in insan kaynakları yazılımı süreçlerini tek bir platformda birleştirme yeteneği ile Datassist’in sürekli yasal uygunluk ve sıfır hata prensibiyle çalışmasını entegre ederek teknik bordrolama ve bağlantılı süreçlerin risklerini ve iş yükünü azaltmayı amaçlıyor.

Bu yatırım ve iş birliği sonucunda girişim, Datassist’in sağlam alt yapısını kullanarak sorunsuz ve hatasız bordro yönetimi süreçleri sunmayı hedefliyor. Datassist, daha önce “Dünyanın En İyi Yerel Bordro Servis Sağlayıcısı” ödülünü 2 kez kazanan güçlü bir firmadır. Bu iş birliği, insan kaynakları ve bordro yönetimi alanında önemli bir gelişmeyi temsil etmektedir.

Daha fazla yazımızı, buradan okuyabilir ve paylaşabilirsiniz.

Ne düşünüyorsunuz?

Innovac Therapeutics

Aşı ve terapötik ürünler geliştiren Innovac Therapeutics, 18 milyon dolar yatırım aldığını açıkladı!

Dijital İhracat İçin İş Planı Oluşturma Rehberi

Dijital İhracat İçin İş Planı Oluşturma Rehberi