in

Yerli fintech KrediKarti.co, 500 bin dolar değerleme üzerinden yatırım aldı!

KrediKartı.co
KrediKartı.co

Türkiye’nin finansal teknoloji girişimlerinden biri olan KKC Finansal Yazılım Teknolojileri, melek yatırımcı Sevda Taner önderliğinde, Sema Sarsar ve Nazan Zeybek‘ten 500 bin dolar değerleme üzerinden tohum öncesi yatırım aldı.

KrediKarti.co Duyuru
Duyuru

KrediKarti.co Ne Yapıyor?

2019 Temmuz ayında İstanbul merkezli olarak Cem Dişbudak ve Can Dişbudak tarafından kurulan KKC Finansal Yazılım Teknolojileri, ilk ürünü KrediKarti.co ile finansal sektördeki kullanıcılar ve bankalar arasında köprü görevi görüyor. KrediKarti.co, kredi kartı, kredi ve bankacılık alanlarında son kullanıcılara çeşitli çözümler sunuyor.

Girişim, kullanıcılarına kredi kartlarının özellikleri, yıllık ücretleri, başvuru kolaylıkları, faiz oranları ve avantajlarını göstererek kredi kartı ve krediye ulaşımı kolaylaştırmayı hedefliyor. Ayrıca, gelecekte yapay zeka destekli finansal teknolojiler de geliştirmeyi planlıyor.

Şu anda binlerce kullanıcı, anlaşmalı bankalar aracılığıyla girişim sayesinde kredi kartı ve krediye ulaşmaktadır. Girişim, yakın gelecekte yurt dışında da faaliyet göstermeyi hedeflemekte ve teknoloji ile insan kaynakları alanında yatırımlar yaparak finansal teknoloji ekosisteminde önemli bir rol oynamayı amaçlamaktadır.

Daha fazla yazımızı, buradan okuyabilir ve paylaşabilirsiniz.

Ne düşünüyorsunuz?

Dijital İhracatta Başarılı Girişimcilerin 5 Temel Özelliği

Dijital İhracatta Başarılı Girişimcilerin 5 Temel Özelliği

Lula

Sigorta teknolojisi girişimi Lula, 35,5 milyon dolar yatırım aldığını açıkladı!