in

Mükellef, tüm finansal süreçlerin yönetimini mobil uygulamasına taşıdığını açıkladı!

Mükellef
Mükellef

Girişimcilerin ve işletmelerin şirket kuruluşundan vergi süreçlerine kadar tüm ihtiyaçlarını tek bir platformda buluşturan online hizmet Mükellef, mobil uygulamasına eklediği yeni özelliklerle şirket kurma ve finansal yönetimi kolaylaştırıyor.

Mükellef ne sunuyor?

Amerika Birleşik Devletleri, İngiltere, Türkiye ve Avrupa Birliği ülkeleri gibi geniş bir coğrafyada faaliyet göstermeyi amaçlayan küçük ve orta ölçekli işletmelere yönelik ürün ve hizmetler sunan Mükellef, geliştirdiği mobil uygulamada sunduğu yeniliklerle kullanıcılarının iş hayatını kolaylaştırmayı sürdürüyor.

Mobil uygulamada hangi özellikler olacak?

WorkhyBooks adı verilen yeni özellik sayesinde mobil uygulama üzerinden “ön muhasebe işlemleri, gelir-gider takibi, tahsilat yönetimi, vergi beyannamelerinin görüntülenmesi, fatura düzenleme, detaylı raporlama, cari hesap izleme ve banka hesap hareketlerinin kontrolü” gibi işlemler yapılabiliyor. Aynı şekilde, WorkhyFinance servisi ile finansal hesap yönetimi mümkün olurken, Mükellef Kart aracılığıyla kullanıcılar arasında para transferi, fatura finansmanı gibi finansal işlemler de gerçekleştirilebiliyor. Bunların yanı sıra, yakın gelecekte WorkhyFinance özelliğine QR kod ile ödeme alma, fatura ödeme, sigorta ve kasko hizmetleri, kredi karşılaştırmaları ve kredi başvuruları gibi işlevler de eklenecek.

Uygulama başka ne imkanlar sağlıyor?

2021 yılında kullanıma sunulan ve on binlerce kişi tarafından indirilen bu mobil uygulama, şirket kurma süreçlerinden yönetimine, ödeme takibinden sanal kart oluşturmaya, marka tescilinden sanal ofis hizmetine kadar birçok işlemi cep telefonlarından yönetme imkanı sağlıyor. Mükellef Kurucu Ortağı ve CEO’su Kenan Açıkelli, konuyla ilgili olarak yaptığı açıklamada şunları dile getirdi:

“Başlangıçtan itibaren, kullanıcılarımızın ihtiyaçlarına odaklanarak yenilikçi çözümler sunuyoruz. Mobil uygulamamız, eklenen yeni özelliklerle kullanıcılarımızın işletme yönetimini mobil cihazları aracılığıyla kolaylaştırıyor. Şirket kurma sürecini, girişimcilerin gözünde büyüttüğü bir adımdan, kolay ve pratik bir şekilde atılabilecek bir adıma dönüştürdük.

WorkhyBooks ve WorkhyFinance özellikleri sayesinde, kullanıcılarımız gelir-gider takibi, banka hesap hareketleri, faturaların eşleştirilmesi gibi işlemleri tek bir platformda gerçekleştirebiliyor. Ayrıca Mükellef Kart ile kullanıcılar arası para transferi ve fatura finansmanı gibi işlemler de mümkün hale geliyor. QR kod ile ödeme alma, fatura ödeme, sigorta-kasko hizmetleri, kredi karşılaştırmaları ve başvurular gibi yeni özellikleri yakın zamanda kullanıma sunacağız. İşletmelerin her an her yerden kolayca yönetilebilmesini sağlamak adına hizmetlerimizi sürekli olarak geliştirmeye devam edeceğiz.”

Daha fazla yazımızı, buradan okuyabilir ve paylaşabilirsiniz.

Ne düşünüyorsunuz?

Girişimci Nedir ? Girişimcilik Ne İşe Yarar ?

Enough

Foodtech girişimi Enough, 40 milyon euro yatırım aldığını açıkladı!