in ,

Siber Güvenlik Girişimi SpecterOps, Series A Uzantısında 8,5 Milyon Dolar Kazandı

Seattle siber güvenlik başlangıcı SpecterOps Salı günü yaptığı açıklamada, saldırı yolu yönetimi platformunun benimsenmesini artırmak için A Serisi finansman turunu 33,25 milyon dolara çıkararak 8,25 milyon dolar topladığını söyledi.

siber güvenlikSpecterOps daha önce Nisan ayında 25 milyon dolarlık bir finansman açıklamıştı.Şirketin amiral gemisi ürünü BloodHound Enterprise, Microsoft’un Active Directory ve Azure’daki saldırı yollarını haritalar ve ölçer, şirketlerin sistem güvenlik açıklarını hedefleyen potansiyel bilgisayar korsanlarının taktiklerini anlamalarına yardımcı olur

Siber Güvenlik Girişimi Olan SpecterOps Nasıl Kuruldu?

Başlangıç, 2016 yılında endüstri liderliği ve US Marine siber güvenlik rollerinde 20 yıldan fazla deneyime sahip bir Washington Üniversitesi mezunu olan CEO David McGuire tarafından kuruldu.

Kleiner Perkins’in genel ortağı Ted Schlein tarafından kurulan bir risk sermayesi şirketi olan Ballistic Ventures’tan geliyor. Mandiant CEO’su Kevin Mandia ve eski AT&T yöneticisi Barmak Mefta. Mandia, anlaşmanın bir parçası olarak SpecterOps yönetim kuruluna katılacak.

Şirketin bu aldığı yatırım desteği, SpecterOps için önemli bir dönüm noktası ve şirketi önümüzdeki yıllarda büyümek için güçlü bir konuma getiriyor.Ne düşünüyorsunuz?

Ree-Pay’in Kurucusu Vietnamlı BNPL Girişiminin Satışa Çıktığını Söyledi

Segmentify, Bugüne Kadar Toplam 8 Milyon Dolar Yatırım Aldı